13.12.2017

Робота відділу ведення Державного реєстру виборців у міжвиборчий період

Робота відділу ведення Державного реєстру виборців

у міжвиборчий період

№ питання за планом роботи РДА

Зміст заходу

Інформація про виконання заходу

4.2.3

Перевірка виконання вимог Указу Президента України від 01.02.2012 року № 46/2012 «Про внесення змін до Порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень»

За результатом візуального та автоматизованого контролю за повнотою і коректністю персональних даних Реєстру  до Подільського РВ ГУ ДМС України в Одеській області   надіслано запит, про осіб, які містяться в указах Президента щодо набуття /втрати ними громадянства України. На підставі отриманих відповідей до  автоматизованої  інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» внесено відповідні зміни.

4.6.1

Виконання вимог Постанови ЦВК від 26 лютого 2016 року № 58 «Питання діяльності органу ведення Державного реєстру виборців»

Під час проведення щомісячного періодичного поновлення бази даних реєстру своєчасно подано 31  відомість, стосовно 142 виборців. Опрацьовано 27 записів про виборців за зверненнями інших відділів ведення ДРВ, переадресовано - 8 записів; відмовлено - 34; включено до реєстру — 19 виборців; внесено зміни до персональних даних  виборців - 52; проведено аналіз відомостей із розбіжностями, опрацьовано 6 записів.Всі відомості опрацьовані та внесені відповідні зміни.

Згідно доручення ЦВК здійснено заходи щодо заміни операційної системи, яка використовується на робочих станціях користувачів АІТС, Реєстр.

 

Начальник відділу ВДРВ апарату

Подільської районної державної адміністрації                                                           В.І.Чабанова

 

 „08” грудня 2017р.