16.04.2021

Порядок подання відомостей

Для можливості надсилання суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення в електронному вигляді з електронним підписом, СРР створено відповідний сервіс на офіційному порталі ДРВ https://www.drv.gov.ua

        Посилання для входу: https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=kspv. Надавити його необхідно тільки тим суб’єктам, які виявлять бажання ним користуватися.

       Вхід до сервісу "Кабінет суб’єкта подання відомостей" та реєстрація в ньому можливе тільки з використанням електронного підпису (ЕП). Для роботи в ньому користувачу суб’єкта подання відомостей необхідно спочатку подати заяву на реєстрацію облікового запису. Для цього необхідно увійти до кабінету із ЕП та заповнити картку користувача. Після погодження (яке відбувається не автоматично, а працівниками СРР)  користувачу надійде відповідне повідомлення на електронну пошту, вказану при реєстрації. Якщо обліковий запис погоджено, можна розпочинати роботу в сервісі. Для завантаження відомостей періодичного поновлення призначений пункт меню "Відомості ПП". В кожному робочому екрані є довідка з його використання, яка викликається посиланням в правому верхньому кутку. Також передбачена можливість завантаження відомостей за результатами запиту та для виборчого процесу.

      Завантажені документи в сервісі "Кабінет суб’єкта подання відомостей" будуть відображатися в меню АІТС ДРВ "Ведення Реєстру" - "Періодичне поновлення" - "Відомості ПП, отримані через кабінет суб’єкта". Довідка з використання цього екрану - за посиланням "Допомога" - "Поточна сторінка" в самому екрані.

     Звертаємо Вашу увагу, що документи (відомості, супровідні листи), отримані через кабінет суб’єкта подання відомостей, є повноцінними електронними документами із електронним підписом. Вони підлягають обов’язковій реєстрації в установленому порядку відповідним структурним підрозділом діловодства органу, в якому утворено та функціонує орган ведення ДРВ! Сервіс "Кабінет суб’єкта подання відомостей" тільки виконує функції з доставки електронних документів та спрощує суб’єктам подання процедуру накладення електронного підпису та надсилання електронних документів.

    У разі подання відомостей в електронному вигляді з електронним підписом подання на паперовому носії не подаються! (ч.14 ст.22 ЗУ "Про Державний реєстр виборців")