12.03.2018

Актуальна інформація виборцям Подільського району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців повідомляє, що 25 березня 2018 року призначені перші вибори старост населених пунктів Куяльницької об’єднаної територіальної громади.

Відділ ведення Державного реєстру виборців забезпечує складання, уточнення та виготовлення списків виборців на виборчих дільницях відповідно до Закону України «Про місцеві вибори». Передача попереднього списку виборців та іменних запрошень відбудеться не пізніш як за тринадцять днів до дня голосування (до 11 березня включно). Наступного дня, після отримання попереднього списку, виборці зможуть ознайомитися з ним у приміщенні дільничної виборчої комісії.

Заява про уточнення попереднього списку виборців може бути подана не пізніш як за п’ять днів до дня голосування (до 19 березня включно). Заява, подана після зазначеного строку, не розглядається.

У день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться (частина друга статті 33 Закону України «Про місцеві вибори»). 

Увага! До попереднього списку на звичайній виборчій дільниці включаються громадяни України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України та відносяться до цієї виборчої дільниці за своєю виборчою адресою, визначеною за зареєстрованим місцем проживання згідно з Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

До попереднього списку виборців не включаються:

       - особи, записи стосовно яких містяться в базі даних Реєстру, однак які за даними Реєстру не мають права голосу, померли, або вибули (у тому числі тимчасово на день голосування) зі своєї виборчої адреси;

       - громадяни України, які не мають зареєстрованого місця проживання та яким виборчу адресу визначено органом ведення Реєстру згідно з частиною третьою статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців»;

       - особи, які вважаються такими, що не належать до жодної територіальної громади та не мають права голосу на місцевих виборах: військовослужбовці строкової служби, громадяни України, які проживають за кордоном, громадяни України, які за вироком суду перебувають у місцях позбавлення волі.

      Аби уникнути непорозумінь у день виборів, слід заздалегідь звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців та уточнити свої персональні дані.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Подільської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 141, (1-й поверх ).  Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 2-14-20, 2-67-25. Також перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця».