28.09.2020

УВАГА ! ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОЇ РДА

Спеціалістами управління соціального захисту населення Подільської районної державної адміністрації у серпні 2020 року прийнято від жителів Подільського району 578 пакетів документів на призначення усіх передбачених чинним законодавством України видів державних соціальних допомог. У вересні поточного року, станом на сьогоднішній день, прийнято 296 пакетів документів на отримання зазначених видів допомог.
Враховуючи встановлений факт захворюваності на COVID-19 у 2 працівників управління та з метою запобігання поширенню в установі інфекції, з 04.09.2020 року по 18.09.2020 року запроваджено дистанційну роботу на період карантину відділу державних допомог та соціальних гарантій УСЗН. На зазначений період прийом громадян було призупинено. З 21.09.2020 року було відновлено прийом населення з питань призначення усіх видів державної допомоги за умови дотримання відвідувачами санітарних вимог, з використанням засобів індивідуального медичного захисту, у кількості клієнтів, які можуть одночасно перебувати у приміщенні управління, із розрахунку 1 особа на 10 м2 приміщення.
Для забезпечення на території району безперебійної реалізації державної політики у сфері надання державної підтримки населенню у період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби, структурні підрозділи управління соціального захисту населення Подільської РДА продовжують працювати в штатному режимі із застосуванням відповідних заходів безпеки, з урахуванням рекомендацій щодо запобігання поширенню епідемії, спричиненої коронавірусом COVID-19.
ПРОСИМО З РОЗУМІННЯМ СТАВИТИСЬ ДО ТИМЧАСОВИХ НЕЗРУЧНОСТЕЙ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ДОТРИМАННЯМ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ !

З метою впорядкування кількості відвідувачів управління соціального захисту населення Подільської РДА, уникнення черг, здійснення попередніх консультацій зі спеціалістами в дистанційному режимі, просимо завчасно звертатися за телефонами:
( 04862 ) 2-14-69
( 04862 ) 4-02-21