30.04.2021

Заступник голови Подільської РДА Людмила Антонова відвідала Кодимський Центр реабілітації дітей

29.04.2021 року під час робочої поїздки в м.Кодима заступник голови Подільської районної державної адміністрації Людмила Антонова разом з начальником служби у справах дітей Іриною Бочаровою відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, який у зв’язку з новим адміністративним поділом став підпорядковуватися службі у справах дітей Подільської районної державної адміністрації. До закладу тимчасово влаштовуються діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

         Діти старшого віку були на заняттях у школі, дошкільнята - на прогулянці, а робітники закладу прибирали територію закладу. Директор центру Наталія Патківська ознайомила заступника голови районної державної адміністрації Людмилу Антонову з умовами утримання дітей, яка оглянула спальні кімнати, кімнату для виконання навчальних завдань, їдальню, місця відпочинку та дозвілля дітей тощо.

         Людмила Антонова наголосила на важливості роботи подібних закладів, поцікавилась проблемними питаннями в роботі центру, вручила іграшки, книги для дітей, а Наталія Патківська, в свою чергу, передала гостям пасхальні сувеніри, зроблені дитячими руками.