01.06.2021

З нагоди Дня захисту дітей в Піщанській ОТГ було проведено урочисті вітання

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечувати належний рівень виховання. Об’єднавши зусилля ми зробимо все можливе, що захистити наших дітей, адже саме від нас залежить, як складеться доля кожної дитини.

З нагоди Дня  захисту дітей в Піщанській об’єднаній територіальній громаді  керівництвом громади , працівниками ССД Подільської РДА та ССД Піщанської СР  було проведено урочисті вітання вихованців  КЗ «Піщанська спеціальна школа Одеської обласної ради» та дітей загальноосвітніх шкіл «Піщанський ЗЗСО - ЗДО»  та  ОЗ «Пужайківський  ЗЗСО - ЗДО» та проведено наступні заходи:

-         підведення підсумків онлайн – конкурсу малюнків та відео - роликів на тему: «Мій найкращий друг»  та «Моє щасливе дитинство», організованого ССД Піщанської СР та вручено подарунки;

-         проведення розважальних програм в школах громади;

-         керівництвом громади, головами фермерських господарств та підприємцями вручено солодощі, морозиво, подарунки;

-         2 червня заплановано екскурсійну подорож на завод «Milka well» та до краєзнавчого музею в с.Ольгопіль Вінницької області.