04.06.2021

Служба у справах дітей Подільської РДА відвідала Долинську територіальну громаду

Традиції для нащадків крізь роки

 Служба у справах дітей Подільської районної державної адміністрації відвідала Долинську територіальну громаду. В ході візиту начальник відділу освіти, молоді, культури та спорту селищної ради Бакума Ганна з гордістю провела екскурсію у шкільному краєзнавчо-етнографічному музеї. Всі представлені експонати використовувалися у побуті мешканців Долинського. Вишиті сорочки, рушники зачаровують своїм розмаїттям кольорів та техніками. У музеї зберігаються унікальні речі, такі як ярмо, в яке впрягали волів, ткацький станок, стародавні дерев’яні ваги, жорна, знаряддя праці, посуд, українська жіноча хустка 1891 року з клеймом виробника. Окремою перлиною музею можна вважати відтворену за всіма народними традиціями українську сільську хату з подвір’ям.

За словами Ганни Бакуми діти та дорослі з великим задоволенням відвідують музей, використовують експонати у шкільних виставах, вечорницях та різноманітних заходах.

Можна з впевненістю стверджувати, що традиції на гостинній Долинській землі не втрачені. Жителі знають, підтримують та передають підростаючому поколінню відомості про життя та побут своїх пращурів, чим виховують патріотизм і шану до рідної землі.

 

Служба у справах дітей Подільської

 районної державно адміністрації