08.06.2021

Профілактичний рейд територією с.Ананьїв Перший

07 червня 2021 року територією с.Ананьїв Перший Ананьївської територіальної громади Подільського району спільною комісією у складі представників відділу з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень служби у справах дітей Подільської районної державної адміністрації, Ананьївського міського центру соціальних служб Ананьївської міської ради та сектору ювенальної превенції районного сектору поліції було проведено спільний профілактичний рейд.

Підставою для проведення рейду стало анонімне повідомлення про родину,  мати якої перебуває в зоні проведення ООС, а батько неналежним чином займається вихованням дітей.

Під час обстеження житлово-побутових умов проживання сім’ї було встановлено, що дійсно батько самотужки виховує двох малолітніх дітей, але інформація, що містилася в анонімному повідомленні не підтвердилася.

Разом з тим, комісією було вказано батьку на деякі моменти у вихованні та догляді за дітьми, надано відповідні рекомендації та попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків щодо утримання та виховання дітей.