30.04.2021

Начальник служби у справах дітей Подільської РДА здійснила виїзд до віддалених робочих місць служби у м.Балта та м.Кодима

29.04.2021 року начальником служби у справах дітей Подільської районної державної адміністрації Іриною Бочаровою був здійснено виїзд до віддалених робочих місць служби у м.Балта та м.Кодима. Також відвідано служби у справах дітей Балтської та Кодимської міських рад. З працівниками обговорені питання розмежування повноважень між службами, координації, взаємодії та комунікації у роботі, інші проблемні питання. У ході зустрічей надавалася методична допомога та консультування, наголошувалося на важливості напрямку роботи у сфері захисту дитини.

Службою у справах дітей районної державної адміністрації розробляється план заходів з підвищення спеціалістами служб району рівня знань законодавства з питань захисту прав дітей. Сподіваємося, що самовідданість та невпинна робота працівників служб у справах дітей принесуть значний внесок у становленні та розвитку новоутвореного району.