17.07.2015

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження "Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу"

Котовською   районною  державною  адміністрацією розроблено  проект  регуляторного  акту – розпорядження  "Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення  підприємства (організації),  що здійснює функції робочого органу"  відповідно до пункту 16 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України  від  3 грудня  2008 року  № 1081 .

Проект регуляторного акту розроблено  з метою визначення робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

Проект цього регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднений у спосіб, передбачений статтею 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови районної  державної адміністрації підготовлено з метою одержання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції надавати протягом місяця:

- відділу економічного розвитку, інфраструктури і   торгівлі районної державної адміністрації на поштову адресу ( 66300 , м.Котовськ, пр.Котовського , 2 );

- Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва на електронну адресу (mail@dkrp.gov.ua), або поштову адресу (вул.Арсенальна,  9/11, м.Київ, 01011).

Довідки за телефоном:  2-48-72 .