11.12.2018

Світлана Назаренко: «Створення Ради регіонального розвитку в Подільському районі – знакова, безпрецедентна подія. Будемо вдосконалювати діалог між владою, громадськістю та місцевим самоврядуванням з метою покращення добробуту наших громадян».

Під таким гаслом 11 грудня 2018 року відбулось перше засідання Ради регіонального розвитку в Подільському районі, створеної розпорядженням в.о. голови Подільської районної державної адміністрації від 05.12.2018 року № 717/18. У заході взяли участь Директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації Лілія Коваленко, в.о. голови Подільської районної державної адміністрації Світлана Назаренко, голова Подільської районної ради Людмила Білоус, заступник голови Куяльницької сільської ради Софія Ходюк, співробітники  РДА, Куяльницької сільради, міськрайонного центру зайнятості, Держпродспоживслужби, старости сіл, представники громадськості та місцевих ЗМІ.

Директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації Лілія Коваленко наголосила, що створення та робота Ради регіонального розвитку – це ще одна можливість досягти успіху  і зробити крок вперед. І тільки спільні зусилля дозволять реалізувати план розвитку, спрямований на забезпечення  добробуту людей і процвітання району, що прискорить темпи його розвитку.

Про результати роботи Подільської районної державної адміністрації за 2014-2018 роки доповіла в.о. голови Подільської РДА Світлана Назаренко, яка зауважила, що даний захід проводиться в рамках загальнодержавної стратегії, яку запровадив Президент України Петро Порошенко, активно підтримує голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, конкретна мета якого – оновлення перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки. В ході виступу керівник району поінформувала про досягнення в різних  аспектах господарювання району, напрямках соціальної сфери за останні роки, серед яких - проведення капітального ремонту доріг, заміна вікон та проведення ремонтних робіт у закладах освіти, будівництво спортивних майданчиків, здійснення ремонтних робіт в медичних установах, закупівля нових шкільних автобусів, очищення систем водопостачання, забезпечення підрозділів ДСНС технікою та обладнанням, облаштування зупинок громадського транспорту, закупівля медичних автомобілів тощо.

Про результати діяльності Куяльницької ОТГ за 2018 рік та про організацію подальшої роботи по розробці плану соціально-економічного розвитку сільської ради на 2019-2021 рр. доповідала Софія Ходюк, заступник голови Куяльницької сільської ради з економічних питань.

Консультативно-дорадчий орган при Подільській РДА створений з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування, громадськістю  щодо удосконалення  державного будівництва та  напрацювання  новітніх  підходів  у сфері регіонального розвитку.