25.07.2019

В Подільському районі проведено засідання Координаційної ради з питань протидії насильству

25.07.2019 року відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми. В заході взяли участь представники Подільської райдержадміністрації, Куяльницької сільської ради, поліції, юстиції, міграційної служби, міськрайонного центру  зайнятості, закладів освіти та охорони здоров’я, центру надання безоплатної правової допомоги. Під час роботи було обговорено та прийнято рішення по наступним питанням:

1. Про надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді, які постраждали від домашнього насильства та потребують сторонньої допомоги.

2. Про постановку та зняття з профілактичного обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та зазнали насильства в сім’ї.

3. Про проведення роз’яснювальної роботи з дітьми та підлітками з питань протидії торгівлі людьми.

4. Про стан проведення інформаційно-просвітницької роботи серед молоді щодо нелегальної зайнятості, трудової міграції та запобігання потраплянню в ситуації, пов’язаної з торгівлею людьми.