17.09.2019

Голова Подільської РДА взяла участь у черговому засіданні обласної координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності

17 вересня 2019 року голова Подільської районної державної адміністрації Світлана Назаренко спільно з представниками Куяльницької сільської ради, керівниками закладів охорони здоров'я району, Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяла участь у черговому засіданні обласної координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Було розглянуто та обговорено наступні питання:

1. Про діяльність райдержадміністрацій, ОТГ, міст Одеської області щодо виконання пунктів 18-25 Постанови КМУ від 22.08.2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» за І півріччя 2019 року.

2. Про діяльність Департаменту охорони здоров’я та установ і закладів охорони здоров’я щодо забезпечення виконання ст. 12 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та п.п. 42-45 Постанови КМУ від 22.08.2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі».

3. Про роботу Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

4. Про стан роботи мобільної бригади надання соціально-психологічної допомоги в Болградському та Березівському районах.

5. Про стан виконання протокольних рішень.