Громадські організації

НАЗВА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

ДАТА,
НОМЕР РЕЄСТРАЦІЇ

ВІДОМОСТІ ПРО КЕРІВНІ ОРГАНИ

ТЕЛЕФОН

1

2

3

4

КОТОВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ ТА МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ

10.09.1999
№5

НЄДЄЛКО ГЕННАДІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

93-1-08

КОТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК ЗУГО “КОЛЕКТИВНА ЛІНІЯ УСПІХУ В БІЗНЕС - КЛУБ”

21.09.2000
№11

ШИРОКОВА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

2-18-62

КОТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “УКРАЇНСЬКА СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА МОЛОДЬ”

05.09.2001
№20

СІНЦОВ ІГОР В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ

2-24-10

КОТОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНО–СПОРТИВНА ОРГАНІЗАЦІЯ “ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ КОТОВСЬКОГО РАЙОНУ”

05.08.2002
№23

ЛУКАШЕНКО КОСТЯНТИН БОРИСОВИЧ

2-38-00

КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИ ГОЛОВІ КОТОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

10.07.2002
№22

БОРДЮЖА ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ

2-68-68

КОТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ДИТЯЧІ УСМІШКИ”

14.09.2001
№1

СТЕЛЯ НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА

2-24-40

КОТОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МАТЕРІ ДІТЕЙ ІНВАЛІДІВ ТА МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ”

03.01.2003
№25

ШЕВЧУК СВІТЛАНА ПЕТРІВНА

 

КОТОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ “ДЕРЖАВА”

25.06.2003
№26

КРЕПИЧ ТЕТЯНА ПЕТРІВНА

2-00-89

ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ 

27.04.2007
№12

ЦАРАН ТИМОФІЙ СЕМЕНОВИЧ

4-03-45

КОТОВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ)

20.12.2006
№10

МОКРЯК ВАСИЛЬ ВСЕВОЛОДОВИЧ

2-02-55

КОТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ЗВ’ЯЗКІВ „ЛОТОС”

27.06.2006
№6

ПЕТЛЬОВАНА ІРИНА МИХАЙЛІВНА

 

КОТОВСЬКА РАЙОННА ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ „СОЮЗ МОЛОДІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ”

11.09.2006
№1

БУГАЄНКО ПАВЛО ВІКТОРОВИЧ

3-88-05

КОТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ (ТСОУ)

30.07.2007
№2

ДУПАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

3-70-70

ГО ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ТОВАРИСТВО СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ (ТСОУ)»ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ

03.11.2011

ДУПАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

3-70-70

КОТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ „КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ” (КВУ)

27.08.2007
№3

ЗУЄВ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

2-86-34

КОТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ ЖІНОК-ТРУДІВНИЦЬ „ЗА МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ УКРАЇНИ”

29.11.2007
№13

СИНЬКОВА МАРІЯ ВАСИЛІВНА

2-23-22

КОТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ „КОЗАЦТВО”

15.07.2009
№4

ЯРОВИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

 

КОТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА МИСЛИВЦІВ І РИБАЛОК

17.05.2011
№18

ЯРОМЕНКО БОРИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ

2-36-72

КОТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

22.03.2000

№5

БІСЛІЧУК ОКСАНА ОЛЕКСІЇВНА

2-53-02

КОТОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ

27.03.2000

№8

ЛУКАВА ТАМАРА СЕМЕНІВНА

 

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГОСПОДИНА ЖАТВИ»

12.11.2010

А00№674778

МОЛЯКА ЕДУАРД ВАСИЛЬОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП (ЗА СОЦІАЛЬНУ ТРУДОВУ УКРАЇНСЬКУ ПЕРСПЕКТИВУ)»

20.06.2014

№1420480

МУКАН ЛАРИСА ГРИГОРІВНА

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ІНВАЛІДІВ, ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ»

09.02.2015

№1429188

НОВОСЬОЛОВ ІГОР ОЛЕКСІЙОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СПІЛЬНА ГРОМАДСЬКА ДУМКА»

17.02.2015

№1429561

ЧЕРЧЕЛ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ»

08.08.2006

№269774

СКРИПНІК ТАЇСІЯ МИКОЛАЇВНА

 

ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕГІОНАЛЬНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА «ГРОМАДСЬКА РАДА ПІВНІЧНОГО РЕГІОНУ»

07.10.2014

№44

ЧОРНИЙ ІГОР БОРИСОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «НОВИЙ ФОНТАН»

04.08.2015

№1440214

ГЛАДКИЙ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СПІЛКА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ АТО «ЧЕСТЬ І СЛАВА»

24.11.2015

№1450554

БАЛКАНОВ АНДРІЙ БАЙРАМОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СПІЛКА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ ПІВНОЧІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ЕТАЛОН»

24.11.2015

№1450573

ГУК ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТЕРЕЗІЯ»

30.12.2015

№1452338

ВИХОВАНЕЦЬ ОКСАНА СТЕПАНІВНА

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛИПЕЦЬКЕ»

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ

01.03.2016

РИБЧУК МАРИНА ВАСИЛІВНА

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «НЕПТУН-16»

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ 25.03.2016

МАЗУРЯН ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «КОЗАЦЬКИЙ ОКРЕМИЙ КУРІНЬ «ПІВНІЧ» ІМ. ОТАМАНА СЕМЕНА ЗАБОЛОТНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА»

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ 29.03.2016

ГОРБЕНКО СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛЮБОМИРСЬКИЙ ЯГОРЛИК»

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ 21.07.2016

ПАРАЩУК ОЛЕГ

ІВАНОВИЧ

 

БОРЩІВСЬКА ПРИРОДООХОРОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ РИБАЛОК "ЗОЛОТИЙ КАРАСЬ" (КЛУБ РИБАЛОК "ЗОЛОТИЙ КАРАСЬ")

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ

11.03.2011

КРАВЧЕНКО ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ

 

БОЧМАНІВСЬКА ПРИРОДООХОРОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ ЩУКАРЬ" (БПГО "РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ ЩУКАРЬ")

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ

02.11.2012

КУРОЧКА МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ

 

МІСЦЕВА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ С. КОСИ "ДОБРОБУТ-РАЗОМ!" (ГО "ДОБРОБУТ-РАЗОМ")

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ

03.11.2009

ЦИГУЙ ВАЛЕНТИНА ВАЛЕНТИНІВНА

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ЛОКОМОТИВ" (ТОВАРИСТВО "ЛОКОМОТИВ")

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ

20.02.2007

ПИРОГОВСЬКИЙ ПЕТРО ДЕМ'ЯНОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ РИБАЛОК-ЛЮБИТЕЛІВ "ОБЕРІГ"

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ

18.04.2012

ЦАПКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕГІОНАЛЬНЕ ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ "СКІФ" (ГО "РГТБ "СКІФ")

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ

20.09.2016

ТЕМНА ОЛЬГА ОЛЕГІВНА

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ПОДІЛЬЩИНИ»

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ

31.01.2018

УРСАТЬЄВ ДМИТРО ВАЛЕНТИНОВИЧ

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ АГРАРІЇВ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"

ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ

21.06.2018

ЯКУБЕНКО МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ