Шановні волонтери!

Державна cлужба України з надзвичайних ситуацій вдячна вам за допомогу, яку ви надаєте по вивозу людей з міст та селищ Донецької та Луганської областей, що піддаються масовому обстрілу терористів, а також тимчасовому їх поселенню на безпечній території.

 На сьогоднішній день, найбільше вимушених переселенців розміщено в Харківській, Запорізькій та Дніпропетровській областях, де вкрай важко  вирішувати  питання додаткового розселення людей. Разом з тим, є області, які можуть прийняти людей та забезпечити їм нормальні умови для тимчасового проживання.

 Регіональними штабами з питань соціального забезпечення громадян, які переміщуються з району проведення АТО визначено конкретні об’єкти по кожному району області, по кожному населеному пункту, де можливе додаткове розміщення людей.

Саме тому, ми звертаємося до волонтерів та волонтерських організацій з проханням про співпрацю та взаємодію з питань вивозу людей з Донецької та Луганської областей, їх подальше розміщення в регіонах України та забезпечення всім необхідним.  

 Просимо координувати свої дії: 

стосовно вивозу людей - з оперативними штабами ДСНС України по Луганській та Донецькій області за телефонами: Донецька область (Краматорськ) - (06264) 7-45-45; Луганська область (Сєверодонецьк) - (0645) 71-43-71

Стосовно визначення місця тимчасового проживання - з регіональними штабами з питань соціального забезпечення громадян, які переміщуються з району проведення  АТО  (контакти розміщені на сайті ДСНС України  http://www.mns.gov.ua/content/reg_shab.html)  
- з Міжвідомчим координаційним штабом - за телефоном (044) 247- 30-02
 
Прес-служба
Стосовно подальшої взаємодії звертайтесь за телефоном (044) 247-30-28
Контактні особи:  Макушенко Олександр Вікторович
Грабовська Ольга Володимирівна