Рішення спільної наради в райдержадміністрації щодо проведення в Котовському районі заходів в зв’язку з введенням в Україні підвищеної готовності реагування на надзвичайні ситуації

1. Створити в районі  оперативний штаб реагування на надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території Котовського району.

 

2.Привести сили та засоби установ, організацій та підприємств у підвищену готовність до використання у разі виникнення надзвичайних ситуацій на території району.

 

3.Перевірити готовність планів реагування на надзвичайні ситуації до роботи в умовах ступеню готовності «Підвищена готовність»

 

4.Організувати взаємодію місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування з правоохоронними органами та військовими підрозділами, які дислокуються на території Котовського району.

 

5.Взаємообмін інформацією здійснювати  через оперативно – чергові служби установ, організацій та підприємств, збір, узагальнення інформації здійснювати оперативному штабу, з місцем дислокації – районна державна адміністрація.

 

2.Рекомендувати:

2.1.Котовському міському відділу міліції продовжити роботу щодо забезпечення громадського порядку  в населених пунктах району, протидії протиправній діяльності та злочинним проявам громадян.

2.2. Своєчасно реагувати на інформацію сільських голів  про скоєні правопорушення на території району.

 

3. Рекомендувати підрозділу Служби Безпеки України звернути увагу на недопущення на території району терористичних загроз.

 

4.Рекомендувати підрозділам Державної Прикордонної Служби України та підрозділу Національної гвардії України в межах компетенції забезпечити недоторканність державного кордону на Котовському напрямку та припиненню злочинної діяльності на державному кордоні.

 

5.Рекомендувати підрозділам Державної Служби Надзвичайних Ситуацій, які дислокуються у місті Котовські , привести сили та засоби  в готовність до використання з введенням в Україні Підвищеної готовності реагування на надзвичайні ситуації та своєчасного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій в районі.

6.Рекомендувати керівникам  установ, організацій та підприємств району організувати посилення охорони об’єктів інфраструктури та життєзабезпечення населення.

 

7.Рекомендувати відділу державної автоінспекції, посилити контроль за дорожньою обстановкою в районі, здійснити заходи щодо недопущення ДТП, посилити контроль за перевезенням вантажів по території району.

 

8.Рекомендувати міській лікарні, центру первинної медико – санітарної допомоги  та станції швидкої медичної допомоги, медицини і катастроф м.Котовська, підготувати сили та засоби медичних установ, до роботи в умовах підвищеної готовності реагування на надзвичайні ситуації на території району.

 

9.Відділу комунікацій з громадськістю райдержадміністрації  організувати висвітлення в районних друкованих виданнях та засобах масової інформації району , інформацію про посилення заходів безпеки , порядку дій на випадок  виникнення терористичних загроз, виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб поведінка яких викликає підозру.

 

10.Сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації  спільно з Котовсько – Красноокнянським ОМВК уточнити мобілізаційний план Котовського району на особливий період та на період введення в Україні підвищеної готовності реагування на надзвичайні ситуації.

 

11.Рекомендувати головам сільських рад про створення в сільських радах груп щодо реагування на надзвичайні ситуації в районі.

 

 

Завідувач сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи,

запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації                                                                                    Л.І.Полібза