29.04.2021

Заступник голови Подільської РДА Людмила Антонова взяла участь в роботі сесії Кодимської міської ради

29.04.2021 року відбулось засідання восьмої  сесії Кодимської міської ради VІІІ скликання. У роботі сесії взяла участь заступник голови Подільської РДА Людмила Антонова. Серед головних питань, що розглядались, слід відмітити наступні:

1. Про затвердження в новій редакції програми соціальної підтримки населення на 2021-2023 роки «Соціальний захист населення Кодимської міської територіальної громади».

2.  Про затвердження програми розроблення (оновлення) містобудівної документації населених пунктів Кодимської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

3. Про внесення змін до рішення Кодимської міської ради від 24 грудня 2020 року № 90-VІІІ «Про затвердження Програми фінансування  заходів цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки».

4. Внесення змін до рішення Кодимської міської ради від 24 грудня 2020 року  №91-VIII «Про бюджет Кодимської міської територіальної громади».

5. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

6. Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кодимської міської ради Подільського району Одеської області та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Кодимської міської ради.

7. Про створення координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок  та чоловіків та протидії торгівлі людьми.

8. Про затвердження координаційної ради з питань надання грошової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах Кодимської міської ради Подільського району Одеської області.

9. Про затвердження  Положення  про порядок надання грошової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах Кодимської міської ради Подільського району.

10. Про створення Піклувальної ради закладів освіти Кодимської міської ради Подільського району Одеської області, затвердження Положення та персонального складу.