11.06.2021

РОЗПОДІЛ ДЕРЖСУБВЕНЦІЙ ЗА НАПРЯМКАМИ МІНЦИФРИ ВИХОДИТЬ НА ФІНІШНУ ПРЯМУ

Всі громади Одещини отримали офіційні листи щодо результатів конкурсу на отримання субвенції на розвиток мережі ЦНАП.

Одеська область отримала 17,5 млн грн, фінансування було розподілено на 4 громади: Балтську, Великомихайлівську, Таїровську та місто Чорноморськ.

За словами заступника голови Одеської ОДА Анастасії Бондар, на разі очікується офіційна інформація щодо розподілу субвенції на інтернет. Попередньо субвенцію отримають 32 громади.

«Результати розподілу коштів можна переглянути в дашборді. Тут також можна подивитися перелік громад та сіл, кількість соцзакладів, які отримають підключення до інтернету, суми фінансування та усі ключові КРІ» – повідомила Анастасія Бондар.

Перевірити свою громаду можна за посиланням: https://thedigital.gov.ua/news/internet-kozhnomu-ukraintsyu-kabmin-zatverdiv-rozpodil-koshtiv-internet-subventsii-dlya-670-gromad

Щодо поточних проектів цифровізації громад, то вона на селекторній нараді з громадами зазначила, що для автоматизації, розширення списку та підвищення якості надання адміністративних послуг, що надаються в ЦНАПах громад, Міністерство цифрової трансформації запропонувало усім громадам підключитися та використовувати безкоштовну систему автоматизації та документообігу ЦНАПу «Вулик».

«На сьогоднішній день маємо наступну статистику: 8 підключені та працюють, 28 громади подали заявки, 21 ЦНАП очікує подачу заявки на приєднання. Усі хто підключився до «Вулика», врахуйте, що там є можливість подати окрему заявку на інтеграцією із застосунком «Дія», для того щоб автоматично заповнювати всі необхідні поля та користуватися шерінгом документів» – закцентувала увагу учасників селекторної наради заступник голови Одеської ОДА.  

Окрім цього Анастасія Бондар нагадала, що з 23 серпня цього року електронні паспорти в застосунку «Дія» будуть мати таку ж юридичну силу як і паперові.