30.04.2021

Михайло Лазаренко зустрівся з аграріями Куяльницької громади

30.04.2021 року голова Подільської райдержадміністрації Михайло Лазаренко спільно з Куяльницьким сільським головою Сергієм Паламарчуком зустрілись з представниками громадської організації «Асоціація аграріїв Подільського району».

Головними питаннями, що турбують сільгоспвиробників на сучасному етапі є:

- виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства громадянам, які мешкають в інших регіонах України або працюють за кордоном;

- неотримання, в деяких випадках, на протязі тривалого часу земельних ділянок для ведення ОСГ учасниками АТО/ООС, інвалідами, чорнобильцями;

- відсутність відкритого діалогу між аграріями та органом місцевого самоврядування;

- невирішеність питань оренди деяких водних об’єктів на території Куяльницької сільської ради;

- аварійний стан доріг на певних ділянках;  

- практична відсутність галузі тваринництва в громаді та можливостей громадян розвивати домашні ферми.    

Очільник РДА підкреслив важливість піднятих питань і призвав присутніх до налагодження діалогу. Він закликав фермерів більш активно долучитися до соціально-економічного розвитку Куяльницької сільської ради.

Михайло Лазаренко надав вичерпні та обґрунтовані відповіді на всі питання сільгоспвиробників, які стосувалися компетенції райдержадміністрації.

Аграрії, в свою чергу, подякували голові РДА за зрушення з «мертвої точки» питання відновлення співпраці та взаємодії між органами влади, місцевого самоврядування та фермерами.