07.04.2021

Михайло Лазаренко взяв участь у відеоселекторній нараді Одеської ОДА

06.04.2021 року голова Подільської РДА Михайло Лазаренко взяв участь у відеоселекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації. В ході роботи розглядались наступні питання:

1. Про податок на доходи фізичних осіб як основне джерело наповнення місцевих бюджетів.

2. Про стан виконання ОДА та РДА Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування засобами масової інформації».

При розгляді даного питання головою Одеської облдержадміністрації Сергієм Гриневецьким було відмічено з кращої сторони керівництво Подільської райдержадміністрації, яке працює відкрито для громадськості та своєчасно висвітлює свою діяльність у ЗМІ.

Крім того, в ході наради Михайло Лазаренко доповідав про хід ремонтних робіт  на об’єктах Подільського району, що будуються в рамках національної програми Президента України "Велике Будівництво".

Зокрема, стосовно "Балтської багатопрофільної лікарні", він зазначив, що готовність приймального відділення складає близько 97%. Подана заявка на встановлення КТ, ведуться санітарні роботи, заплановано доставку підлогового покриття. Паралельно здійснюється благоустрій території для майбутнього ефективного надання якісних медичних послуг жителям Подільського району.

Облаштування приймального відділення Подільської міської лікарні знаходиться на особливому контролі керівника району, оскільки попередньо встановлені строки відкриття не дотримані. Станом на 06.04.2021 року голова РДА оцінює стан готовності об’єкту приблизно на 70 %. Роботи проводяться активно, працює 10 будівельників, вже встановлено підвісні стелі, закінчено монтаж опалення, підключено сучасний дизель-генератор потужністю 125 kVA, проводиться чистова обробка стін.