08.06.2021

Михайло Лазаренко у місті Києві взяв участь у виставці «АГРО-2021»

Голова Подільської РДА Михайло Лазаренко, будучи людиною, яка не одне десятиріччя свого життя присвятила успішному розвитку сільськогосподарської діяльності, наразі докладає багато зусиль для того, щоб ефективно вдосконалювалась аграрна галузь вже об’єднаного Подільського району, керівником якого він є на даний час.

 Але досягнути успіхів у фермерський діяльності неможливо без впровадження  інноваційних рішень і технологій, які дозволять розвивати агропромисловий комплекс Півночі Одещини, мінімізуючи витрати і збільшуючи дохідність як великих так і малих аграрних підприємств.

Саме тому, сьогодні Михайло Лазаренко у місті Києві, в самому епіцентрі  виставки «АГРО-2021» — найбільшої агропромислової виставки в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Офіційне відкриття AGRO-2021 відбулось за участі Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка.

З метою пошуку можливих шляхів розвитку агросектору Подільщини, голова райдержадміністрації особливу увагу приділяє вивченню новинок сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивних порід свійських тварин, моніторингу сучасних агротехнологій для всіх галузей сільського господарства.

З особливою увагою, можна сказати, навіть з гордістю Михайло Лазаренко завітав до майданчика, де представлена сільгосптехніка, що виробляється на ТОВ «Завод Оптикон» в місті Балта. Адже це один із флагманів цієї галузі в Україні, що безпосередньо функціонує на теренах нашого Подільського району.