07.04.2021

Михайло Лазаренко обговорив стан боротьби зі злочинністю в районі з керівниками поліції та прокуратури

Голова Подільської РДА Михайло Лазаренко провів робочу зустріч з керівником Подільської окружної прокуратури Сергієм Стадником та начальником управління поліції Подільського району Олександром Ноздратенко.

Керівники обговорили стан криміногенної обстановки на Подільщині та заходи боротьби зі злочинністю, що вживаються та плануються з метою підтримання стабільної ситуації в районі.

Очільник РДА окреслив гострі питання, що існують на сучасному етапі. Зокрема, це стосується спроб рейдерських захоплень у колишньому Балтському районі, фактів незаконної вирубки лісів та лісових смуг, що мають місце на багатьох ділянках об’єднаного Подільського району. Було зазначено, що тільки спільними зусиллями правоохоронців, органів влади та місцевого самоврядування можливо захистити довкілля, зокрема ліси, водні об’єкти, прибережну зону.  

Крім того, Михайло Лазаренко зосередив увагу на проведенні ефективних заходів з протидії поширенню COVID-19 на Півночі Одеської області. Погоджено порядок взаємодії поліції, Держпродспоживслужби з питань контролю за дотриманням санітарних вимог «червоного рівня» організаціями, установами та окремими громадянами. Зокрема, обговорювалось проведення спільних рейдів до супермаркетів, ринків, розважальних закладів, міського та залізничного транспорту.