14.09.2021

Керівництво та співробітники Подільської РДА взяли участь у відеоселекторній нараді Одеської ОДА

14.09.2021 року керівництво та співробітники Подільської РДА взяли участь у відеоселекторній нараді Одеської облдержадміністрації. В ході роботи обговорено наступні питання:

1. Про результати проведення моніторингу діяльності сільських, селищних, міських голів територіальних громад області за ІІ квартал 2021 року.

2. Про стан висвітлення діяльності Одеської обласної державної адміністрації у місцевих засобах масової інформації.

3. Про стан вакцинації педагогічних працівників Одеської області.

При розгляді першого було визначено рейтинги територіальних громад Одещини згідно встановлених показників для кожної групи за кількістю населення. Зокрема, слід відмітити Слобідську селищну раду, яка у групі громад з чисельністю мешканців до 5 тисяч осіб зайняла почесне 2 місце.  

В ході обговорення другого питання Подільську районну державну адміністрацію було відмічено серед кращих як таку, яка прозоро висвітлює свою діяльність та роботу вищих органів влади у засобах масової інформації. Але, як зазначило керівництво області, таким територіальним громадам, як Балтська, Савранська та Долинська треба розпочати активне висвітлення діяльності Одеської облдержадміністрації.

Стан вакцинації педагогічних працівників Одеської області знаходиться на вкрай низькому рівні, лише 45 навчальних закладів мають необхідні 80 % вакцинованого персоналу. Решта шкіл та дитячих садочків, ДЮСШ та інших освітніх установ у випадку погіршення епідеміологічної ситуації будуть переведені на дистанційну форму навчання, що, у підсумку, може негативно вплинути на якість знань вихованців. Надано доручення комплексно активізувати зусилля органів влади, місцевого самоврядування, батьків та освітян стосовно свідомого ставлення педагогічного складу до отримання щеплень від коронавірусу.