30.04.2021

Голова Подільської РДА Михайло Лазаренко взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня прикордонника

30.04.2021 року голова Подільської районної державної адміністрації Михайло Лазаренко взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня прикордонника, що проводились в Подільському прикордонному загоні. Виступаючи перед присутніми, він зазначив:

«Сьогодні хочу вклонитися та висловити слова поваги та вдячності усім хто має безпосереднє відношення до захисту кордонів нашої Держави, нашої рідної Батьківщини! Висловлюю  вам  глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану службу в ім’я  миру  і  нашого  майбутнього».

За сумлінне, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня прикордонника найкращі військовослужбовці були відзначені Почесними грамотами, а прикордонному загону голова РДА вручив пам’ятний подарунок.

Присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв, що загинули у війні на Сході України, а до пам’ятника військовослужбовцю Подільського прикордонного загону Миколі Антипову поклали квіти.

До уваги гостей також було підготовлено виставку озброєння, приладів та техніки, яка щоденно використовується особовим складом в охороні державного кордону, запрошені відвідали зал Бойової Слави загону, переглянули показові виступи службових собак.