14.12.2017

Відкрився Пункт вільного доступу до Інтернету в бібліотеці-філії селища Борщі ЦБС Подільського району

В бібліотеці-філії селища Борщі ЦБС Подільського району відбулось урочисте відкриття Пункту вільного доступу до Інтернету для читачів сільської громади. Спільними зусиллями бібліотекаря Оксани Перебітюк та в. о. старости Валентини Правенко в бібліотеці зроблений сучасний ремонт, придбані два ноутбуки та підключений безкоштовний Інтернет з зоною WI-FI для користувачів селища.

На відкриття завітали гості та добрі друзі бібліотеки: в.о. старости Валентина Правенко, начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Шапран, директор ЦБС Світлана Дюгаєва, очільник КП «Борщівський водоканал» Анатолій Дода, представники центральної районної бібліотеки, колеги з бібліотек та клубів Борщівської сільради, активні читачі та учасники художньої самодіяльності.

Бібліотекар розповіла про роботу бібліотеки, яка була підкріплена презентацією "Знайомтесь: бібліотека села Борщі". Урочистості продовжились перерізанням червоної стрічки Валентиною Правенко та Ольгою Шапран, які подякували всім небайдужим людям, що доклали багато зусиль, щоб сільські громади мали якісний доступ до інформації. Привітала бібліотеку і директор ЦБС Світлана Дюгаєва, наголосивши, що бібліотеки були, є і залишаються сьогодні найдемократичнішими безкоштовними установами на селі, відкритими і для дітей, і для дорослих, і для бідних, і для багатих.

В цей день звучали щирі поздоровлення від читачів бібліотеки, від місцевої молоді, яка подарувала присутнім низку гумористичних мініатюр про Інтернет. Багато веселих посмішок і дружніх оплесків зібрала гумореска від старших учасників художньої самодіяльності селища, а душевні пісні у виконанні дуету Наталії та В'ячеслава Іванкових зачарували кожного у бібліотечній залі.

Сподіваємось, що нові можливості, які надасть Інтернет, привернуть ще більше уваги до бібліотеки, де буде завжди весело та гамірно і, яка дійсно, може сьогодні допомогти людям у вирішення багатьох проблем.

Детальніше про захід читайте на сторінках блогу ЦБС