14.02.2018

В центральній бібліотеці Куяльницької ЦБС відбулось Свято кохання «Хвилюючий світ любові»

До Дня Святого Валентина в центральній бібліотеці Куяльницької ЦБС Подільського району (за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 141) відбулось Свято кохання «Хвилюючий світ любові», на яке завітали студенти Подільського професійно-технічного ліцею та медичного училища ім. В. Жуковського.

Ведучі свята Людмила Бензар та Ольга Волкунович познайомили молодь з історією виникнення Дня Святого Валентина, запропонували відеоряд різноманітних презентацій про традиції святкування цього дня у країнах світу, запросили молодь помандрувати уявним «Трамвайчиком кохання», зупиняючись на «Провулку першої симпатії», «Алеї першого кохання», «Бульварі мрій», «Площі побачення» та «Вулиці очікування» і розповідаючи на кожній зупинці зворушливу історію кохання непересічних людей: художників, фотографів, поетів…

Але справжній «бум» у молоді викликала   розважально-ігрова програма з веселими конкурсами. Багато сміху, влучних коментарів та оплесків викликав конкурс «Хто я?», де за питаннями треба було здогадатись, в образі якого кіногероя - Шрека чи Мерилін Монро, Панди Кунг-Фу чи Губки Боба - представ перед командою її учасник. В конкурсі «Вгадай пісню» хлопці та дівчата жестами та рухами підказували своїй команді пісню Наталії Могилевської «Я танцевала» та Дзідзьо і Цибульської «Цьом», а  конкурс «Склади слово» потребував не тільки швидко відповісти на питання, а й швидко орієнтуватись у просторі, щоб скласти слово, поставивши свою літеру на правильне місце.

Після підбиття підсумків конкурсної програми та вручення подарунків бібліотекарі презентували книжкову виставку «Кохання у кожній римі» та запросили бажаючих взяти участь в романтичному онлайн-конкурсі від «Бібліотечного меридіану», обравши на виставці збірку поезій українського автора та продекламувати вірш на відеокамеру. Що з цього вийшло, ви можете дізнатися, переглянувши 12 випуск "Бібліотечного меридіану".

Не залишилась поза увагою і фотовиставка «У мене роман з бібліотекою», де юнаки та дівчата з радістю робили селфі-фото на згадку про свято. 

Кожен із учасників покидав бібліотеку в гарному настрої, з яскравою «валентинкою» та цукеркою, яку вони мають відкрити на День Святого Валентина та прочитати святкове побажання.

Детальніше про свято читайте на сторінках блозі ЦБС