14.02.2018

Творча зустріч працівників Куяльницького ЦКД зі студентами Подільського професійно-технічного ліцею

12 лютого 2018 року  творчий колектив Куяльницького центру культури і дозвілля Подільського району завітав до студентів Подільського професійно-технічного ліцею з концертно – розважальною програмою «На крилах кохання!»

Мета заходу: усвідомити й відчути велику силу чистого і зворушливого кохання, яке облагороджує душу, кличе на по­двиги; сприяти виникненню у молоді  почуття кохання, вірності, взаємоповаги, щирості, сердечності, шляхетності у стосунках, чесності; розвивати художній смак; продовжити формувати почуття людської гідності.

Ведучі свята Єлизавета Сімоніка та В'ячеслав Іванков познайомили молодь з історією виникнення чудового свята кохання - Дня Святого Валентина.

Конкурс «Склади слово» потребував не тільки швидко відповісти на питання, а й швидко орієнтуватись у просторі, щоб скласти слово, поставивши свою літеру на правильне місце. Всім залом молодь згадувала знаменитих чоловіків і жінок на ім'я Валентин або Валентина.

Ліцеїсти прийняли участь у різноманітних конкурсах: «Пантоміма», «Зрозумій мене без слів», лицарському турнірі «Для прекрасних дам»,  «А ми уважні чи ні?», «Всесвітньо відомі любовні пари» та інші.

Ігри та конкурси чергувалися молодіжними, ліричними піснями про кохання у виконанні народного театру естради «Добрий настрій» (керівник Руслан Ткач), народного чоловічого колективу «Стожари» (керівник Владислав Мойсенець), солістів Єлизавети Сімоніка, Яни Лукащук, В'ячеслава Іванкова, вокального дуету у складі Руслана Ткача і Яни Лукащук.

Весь вечір в залі не вщухали дружний сміх і оплески.

Директор професійно-технічного ліцею Василь Новицький подякував творчому колективу Куяльницького центру культури і дозвілля за прекрасну програму та побажав великих творчих здобутків, чудових глядачів, таких як студенти Подільського професійно-технічного ліцею.

Ми, працівники культури Куяльницької сільської ради,  вітаємо всіх закоханих молодих людей. Бажаємо всім невга­симого високого почуття відповідальності, вірності, солодких та приємних спогадів про найчистіші та найщиріші  по­чуття.