18.12.2017

Трагедія – одна на всіх, страшна і неповторна

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щорічно відзначається в Україні 14 грудня – у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, це День вшанування людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли зупинити страшну трагедію , що сталася 26 квітня 1986 року.

Цього ж дня в Куяльницькій школі для дітей 5-10 класів відбувся захід присвячений ліквідаторам аварії на ЧАЕС, який підготували учні 7-го класу під керівництвом Гаврілаш Н.Л. та Дроган С.В. Діти згадали весь час подій до трагедії і після початку пожежі, пожежників які першими кинулись гасити страшне полум’я.

Бібліотекарем сільської бібліотеки-філії ЦБС Подільського району було запрошено одного з ліквідаторів – Володимира Костенка. Він розповів дітям як розташовувались ліквідатори в 30-ти кілометровій зоні від Чорнобиля. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання. Бібліотекар Рита Гарматюк ознайомила учнів з книжковою виставкою "Чорнобиль – біль мого серця".

Ми віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров’я й життя захистив нас і увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи. Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії.

Від усього серця зичимо ми героям-ліквідаторам та й усім людям, хто пам’ятає світ до Чорнобиля і тим, хто народився вже після катастрофи міцності духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні!