11.12.2017

Правовий бібліодесант на теренах Подільщини

З 4 по 10 грудня працівники районної дитячої бібліотеки (РДБ) ЦБС Подільського району проводять цикл заходів правової тематики в рамках Всеукраїнського Тижня права.

В читальній залі РДБ відкрита книжкова виставка «У світі прав дитини» та проведена з читачами бесіда-діалог «Чи знаєш ти свої права та обов’язки».

6 грудня правовий бібліодесант відвідав Любомирську ЗОШ. 7 грудня,  правовий тиждень продовжився у Малофонтанській ЗОШ. Дітям було цікаво і корисно згадати про свої права та обов’язки, про свою відповідальність, згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації які розглядалися під час зустрічі змусили замислитись дітей над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати.

До уваги учасників була представлена книжкова виставка «У світі прав дитини», ситуаційні рольові ігри, лялькові «судові справи», правові ігри, а на завершення всі учасники пройшли тест на вимірювання правової обізнаності своєї школи, який склали на «відмінно».