31.01.2018

Підведено підсумки районного фотоконкурсу «Подільчанка в обіймах слова»

Вже місяць в центральній бібліотеці Куяльницької ЦБС (м. Подільськ, вул. Соборна, 141) відлічує дні бібліотечний календар «В обіймах слова»,  створений за підсумками районного фотоконкурсу «Подільчанка в обіймах слова». Обкладинку календаря прикрашає фото переможниці за онлайн - голосуванням на каналі "Бібліотечний меридіан" в Ютубі.

Переможницею стала учасниця конкурсу під номером 12, студентка медичного училища ім. В. Жуковського -  Надія Плохотнюк.

Крім переможниці, на сторінках календаря красуються 12 чарівних дівчат, які полюбляють книжки і читання та є активними учасницями різноманітних бібліотечних заходів.

З красунями – мешканками Подільщини, на сторінці «Бібліотечного меридіану» познайомились більше 1000 користувачів інтернету, 138 активно підтримували голосуванням своїх «обраниць». А книги, які брали участь в презентації вибору дівчат, миттєво розійшлися серед читачів.

Перші дівчатка, які лідирували за голосуванням, вже отримали яскраві постери - календарі з власним зображенням. Чекаємо на інших!

Ми дуже раді, що в цьому конкурсі природно поєднались дівоча краса з красою та силою художнього слова. Запрошуємо всіх мешканців Куяльницької об’єднаної територіальної громади та міста Подільська до центральної бібліотеки Куяльницької ЦБС та пропонуємо  Вам познайомитись з бібліотечним календарем «В обіймах слова».