19.02.2018

«Навіки з пекельним осколком в душі»

Не одним сивим пасмом закосичена ця дата – 15 лютого, день, коли нарешті в далекому 1989 році закінчилась для народів колишнього СРСР десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані.

Посивіли до строку юні наречені і молоді дружини, чекання вибілило скроні батьків і коси матерів. І, здається, навіки осіли в молодих чубах воїнів – інтернаціоналістів крейдяний пил і пісок. Летять, відлітають у вічність роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній нам'яті імена воїнів-афганців.

15 лютого вшановували учасників бойових дій а території інших держав. В святковій залі перед присутніми зі словами привітання виступили: голова Подільської районної державної адміністрації Пітак Руслан Іванович, Куяльницький сільський голова Паламарчук Сергій Миколайович та голова районної спілки воїнів Афганістану Мокряк Василь Всеволодович. Теплими словами вдячності подякували вони нашим землякам, ветеранам – афганцям та побажали усім здоров’я, щастя, миру та злагоди.

Творчий колектив Куяльницького центру культури та дозвілля подарував всім присутнім в залі свою музичну програму «Навіки з пекельним осколком в душі».

Прозвучали пісні «Маленькая пуля» (музика Руслана Ткача, слова воїна-афганця Віктора Вітюка), «Запали вогонь» у виконанні народного театру естради «Добрий настрій» (керівник Руслан Ткач), «Коло річки-броду» у виконанні народного чоловічого колективу «Стожари» (керівник Владислав Мойсенець). У концерті прийняли участь В'ячеслав Іванков, Єлизавета Сімоніка, Олена Зелінська. Заключну пісню «Я бажаю» разом с народним театром естради «Добрий настрій» співали всі учасники урочистостей.

Всім воїнам – афганцям бажаємо здоров'я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, що зветься - Україна.

 

Хай буде все, що має бути:

І тихі радощі життя,

Калини цвіт і вишень біле диво,

І мирних ранків сонячність щаслива,

І наша вдячність нескінченна.