02.02.2018

Методична нарада клубних працівників Куяльницької ОТГ

31 січня 2018 року в методичному центрі відбулась нарада працівників клубних закладів Куяльницької об’єднаної територіальної громади за темою «Аналіз статистичної звітності сільських клубних закладів культури за 2017 рік. Перспективні та річні плани, програми, проекти, план заходів на місяць».

Перед учасниками наради виступив директор Куяльницького центру культури і дозвілля (КЦКД)  Михайло Іванов, який зробив аналіз роботи за 2017 рік, зауважив на помилки, які були зроблені під час здачі звіту.

Нараду продовжила  завідуюча відділом основних видів діяльності КЦКД Олена Зелінська. Вона проаналізувала текстові звіти за 2017 рік та наголосила на те, що протягом 2018 року всі клубні працівники пройдуть стажування-практикум з питань планування, звітності та передачі інформації в електронному вигляді.

Методичні рекомендації щодо порядку проведення культурно-мистецьких заходів та творчих програм в лютому та березні 2018 року надала працівникам сільських клубних закладів заступник директора   КЦКД       Валентина Ломановська. 

Заходи, які будуть проведені найближчим часом, це: урочисте зібрання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  «Навіки з пекельним осколком в душі» (15 лютого, відповідальні - КЦКД, села Гидерим, Любомирка, Муроване), свято «Широка Масляна» (село Малий Куяльник, КЦКД), акція  «GlobalShevchenko» - «Кобзар – це серце і дух України» розпочнеться 25 лютого з конкурсу літературно – музичних композицій, моновистав і читців (КЦКД), програма до Дня 8 Березня «Все вічне і прекрасне на добрій землі освячене іменем жінки» (КЦКД).

По завершені наради перед клубними працівниками виступила начальник відділу культури Подільської районної державної адміністрації Ольга  Шапран, яка зупинилась на основних етапах переходу закладів культури у новостворену Куяльницьку ОТГ та змінах в установчій документації у зв’язку зі зміною власника.  

 

Олена Зелінська, завідуюча відділом основних видів діяльності Куяльницького ЦКД