26.01.2018

Центральна бібліотека Куяльницької ЦБС приймала команду молодих сучасних архітекторів зі студії NOVI Architects

23 січня молода команда сучасних архітекторів зі студії NOVI Architects була запрошена радником голови Подільської райдержадміністрації Андрієм Бондаренком до центральної бібліотеки Куяльницької ЦБС (м. Подільськ, вул. Соборна, 141) для розробки проекту сучасної бібліотеки як громадського простору (HUB) для усіх категорій користувачів. 

Протягом шести годин молоді спеціалісти знайомились з приміщенням бібліотеки, спілкувалися з колективом, вивчали читацький попит, переглядали репортажі з бібліотечних заходів, прислухались до побажань читачів та фахівців.

На гостей та працівників бібліотеки цього дня чекала відео презентація від ведучого архітектора студії Євгена Черната щодо сучасних архітектурних тенденцій в розробці бібліотечного простору в розвинутих країнах світу. Презентація була цікавою для всіх присутніх і не залишила байдужими і представників влади, зокрема секретаря Куяльницької сільської ради Тетяну Костюк та начальника відділу культури Подільської райдержадміністрації Ольгу Шапран, які виразили загальні сподівання, що такий проект буде, безумовно, цікавим та затребуваним для усіх мешканців Куяльницької об’єднаної територіальної громади та міста Подільська.

Про сучасну, креативну бібліотеку з великими можливостями вже давно чекають і бібліотекарі, і читачі району. За проектом, бібліотека отримає не тільки цікаве архітектурне рішення, а й буде оснащена новітньою технікою, меблями та "бібліокафе".

Ми дуже сподіваємось, що завдяки плідній та якісній співпраці Андрія Бондаренка з компанією NOVI Architects та інвесторами, ця мрія буде втілена в життя, а наша громада отримає великі нові можливості для освіти, дозвілля та праці.

(Студія NOVI Architects заснована 9 жовтня 2016 року молодими спеціалістами Євгенієм Чернатом, Наталією Гавелі, Ганною Чернат, Олександром Колодіним. Креативні архітектори є випускниками Одеської державної академії будівництва та архітектури та проживають в місті Одеса).