03.11.2020

Інф. повідомлення про електр. консультації по Проекту розпорядження щодо орієнтовного плану консультацій на 2021 рік

Інформаційне повідомлення Подільської РДА про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження  «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Подільської районної державної адміністрації на 2021 рік»

 

Зміст проекту винесеного на обговорення:  обговорення проекту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Подільської районної державної адміністрації на 2021 рік.

 

Мета розроблення проекту: створення умов для розвитку в Подільському районі інфраструктури громадянського суспільства, активізація громадянської позиції населення та налагодження плідної співпраці органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування з громадськістю у вирішенні місцевих проблем і забезпеченні належної якості життя мешканців району.

 

Мета проведення електронної консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

 

Термін проведення електронної консультацій з громадськістю: з 03 листопада по 03 грудня 2020 року.

 

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації:  http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/rozporyadzhennya/    (розділ «Проекти розпоряджень»).

 

Строк подання пропозицій та зауважень: до 03 грудня 2020 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04862) 2-48-97.

Контактна особа: Казимиров Руслан Анатолійович, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення та інформаційної роботи райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: rkazymyrov@odessa.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 66300, Одеська область,     м. Подільськ, пр. Шевченка, 2, Подільська районна державна адміністрація.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: 04 грудня 2020 року на офіційному веб-сайті Подільської районної державної адміністрації:   http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/podolsk-zvit/2020-rk/  (розділ «Консультації з громадськістю»), а також після видання розпорядження: http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/rozporyadzhennya/    (розділ «Розпорядження 2020»).

 

 

Головний спеціаліст відділу 

фінансово-господарського забезпечення

та інформаційної роботи  Подільської РДА                                  Р.А.Казимиров