04.09.2020

- Інф. повідомлення про ел. консультації з громадськістю:«Організація у районі пасажирських перевезень автобусними маршрутами»

Інформаційне повідомлення

Подільської РДА про проведення електронних консультацій з громадськістю на тему: «Організація у районі пасажирських перевезень автобусними маршрутами загального користування, стан підприємницької діяльності».

 

Зміст питання винесеного на обговорення:  обговорення порядку організації пасажирських перевезень, їх якості, стану охоплення населених пунктів, тарифоутворення, пільгове перевезення громадян у 2020 році в Подільському районі. Вдосконалення мережі автобусних маршрутів загального користування та вирішення проблемних питань. Стан підприємницької діяльності.

 

Мета електронних консультацій: створення умов для розвитку в Подільському районі транспортної інфраструктури, підприємництва, активізація громадянської позиції населення та налагодження плідної співпраці органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування з громадськістю у вирішенні місцевих проблем і забезпеченні належної якості життя мешканців району.

 

Текст інформаційного повідомлення розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації:  http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/  (розділ «Консультації з громадськістю»).

 

Строк подання пропозицій та зауважень: до 10 вересня 2020 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04862) 2-48-97.

Контактна особа: Казимиров Руслан Анатолійович, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення та інформаційної роботи райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: vvp@kotovsk.odessa.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 66300, Одеська область,     м. Подільськ, пр. Шевченка, 2, Подільська районна державна адміністрація, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення та інформаційної роботи.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:  11 вересня 2020 року на офіційному веб-сайті Подільської районної державної адміністрації:   http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/ (розділ «Консультації з громадськістю»).

 

 

Головний спеціаліст відділу  

фінансово-господарського забезпечення

та інформаційної роботи  Подільської РДА                                  Р.А.Казимиров