16.04.2020

Інф. повідомлення про ел. консультації з громадськістю щодо забезпечення пільгами учасників АТО, ООС

Інформаційне повідомлення

Подільської РДА про проведення електронних консультацій з громадськістю на тему: «Забезпечення пільгами учасників АТО, ООС відповідно чинного законодавства»

 

Зміст питання винесеного на обговорення:  обговорення стану виконання у Подільському районі вимог законодавства України з питань забезпечення пільгами учасників АТО, ООС.

 

Мета електронних консультацій: вивчення думки громадськості щодо якості та повноти забезпечення пільгами учасників АТО, ООС в Подільському районі, створення умов для вдосконалення в Подільському районі системи обслуговування громадян пільгових категорій, активізація громадянської позиції населення та налагодження плідної співпраці органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування з громадськістю у вирішенні місцевих проблем і забезпеченні належної якості життя мешканців району.

 

Текст інформаційного повідомлення розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації:  http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/  (розділ «Консультації з громадськістю»).

 

Строк подання пропозицій та зауважень: до 22 квітня 2020 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04862) 2-48-97.

Контактна особа: Казимиров Руслан Анатолійович, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення та інформаційної роботи райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: vvp@kotovsk.odessa.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 66300, Одеська область,     м. Подільськ, пр. Шевченка, 2, Подільська районна державна адміністрація, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення та інформаційної роботи.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:  23 квітня  2020 року на офіційному веб-сайті Подільської районної державної адміністрації:   http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/ (розділ «Консультації з громадськістю»).

 

 

Головний спеціаліст відділу  

фінансово-господарського забезпечення

та інформаційної роботи  Подільської РДА                                  Р.А.Казимиров