03.07.2020

Інф. повідомлення про ел. консультації з громадськістю щодо стану роботи зі зверненнями громадян в Подільській РДА

Інформаційне повідомлення

Подільської РДА про проведення електронних консультацій з громадськістю на тему: «Стан роботи зі зверненнями громадян в Подільській РДА»

 

Зміст питання винесеного на обговорення: обговорення проблематики звернень громадян до органів виконавчої влади, своєчасність, об’єктивність та повнота їх розгляду, вжиття заходів органом державної влади щодо усунення причин та умов, які сприяли зверненню громадянина зі своєю проблемою, своєчасність повідомлень громадян про наслідки розгляду їх заяв (клопотань).

 

Мета електронних консультацій: вивчення думки громадськості щодо стану виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», роботи зі зверненнями громадян в Подільському районі, розв’язання проблематики  своєчасності, об’єктивності та повноти їх розгляду, вжиття райдержадміністрацією заходів щодо усунення причин та умов, які сприяли зверненню громадян, активізація громадянської позиції населення та налагодження шляхів плідної співпраці органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування з громадськістю у вирішенні місцевих проблем і забезпеченні належної якості життя мешканців району.

 

Текст інформаційного повідомлення розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації:  http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/  (розділ «Консультації з громадськістю»).

 

Строк подання пропозицій та зауважень: до 13 липня 2020 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04862) 2-48-97.

Контактна особа: Казимиров Руслан Анатолійович, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення та інформаційної роботи райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: vvp@kotovsk.odessa.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 66300, Одеська область,     м. Подільськ, пр. Шевченка, 2, Подільська районна державна адміністрація, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення та інформаційної роботи.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:  14 липня 2020 року на офіційному веб-сайті Подільської районної державної адміністрації:   http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/ (розділ «Консультації з громадськістю»).

 

 

Головний спеціаліст відділу  

фінансово-господарського забезпечення

та інформаційної роботи  Подільської РДА                                  Р.А.Казимиров