02.06.2020

Інф. повідомлення про ел. консультації з громадськістю щодо стану охорони дитинства та материнства

Інформаційне повідомлення

Подільської РДА про проведення електронних консультацій з громадськістю на тему: «Про стан охорони дитинства та материнства, захист майнових та житлових прав дітей в районі»

 

Зміст питання винесеного на обговорення:  обговорення проблематики проживання, виховання та навчання дітей у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, насилля, пияцтво у неблагонадійних сім’ях, захист майнових та житлових прав дітей .

 

Мета електронних консультацій: вивчення думки громадськості щодо стану охорони дитинства та материнства, захисту майнових та житлових прав дітей в районі в Подільському районі, проблематика неблагонадійних сімей, шляхи її вирішення, активізація громадянської позиції населення та налагодження плідної співпраці органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування з громадськістю у вирішенні місцевих проблем і забезпеченні належної якості життя мешканців району.

 

Текст інформаційного повідомлення розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації:  http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/  (розділ «Консультації з громадськістю»).

 

Строк подання пропозицій та зауважень: до 10 червня 2020 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04862) 2-48-97.

Контактна особа: Казимиров Руслан Анатолійович, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення та інформаційної роботи райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: vvp@kotovsk.odessa.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 66300, Одеська область,     м. Подільськ, пр. Шевченка, 2, Подільська районна державна адміністрація, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення та інформаційної роботи.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:  11 червня 2020 року на офіційному веб-сайті Подільської районної державної адміністрації:   http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/ (розділ «Консультації з громадськістю»).

 

 

Головний спеціаліст відділу 

фінансово-господарського забезпечення

та інформаційної роботи  Подільської РДА                                  Р.А.Казимиров