06.02.2020

Інф. повідомлення про ел. консультації з громадськістю щодо нарахування житлових субсидій населенню

Інформаційне повідомлення

Подільської РДА про проведення електронних консультацій з громадськістю на тему: «Про стан нарахування житлових субсидій населенню Подільського району»

 

Зміст питання винесеного на обговорення:  обговорення стану виконання у Подільському районі вимог законодавства України з питань нарахування житлових субсидій населенню.

 

Мета електронних консультацій: вивчення громадської думки  щодо якості та повноти виконання в Подільському районі вимог керівних документів з питань нарахування та виплати населенню субсидій на оплату послуг житлово-комунального господарства, створення умов для вдосконалення в Подільському районі системи обслуговування громадян пільгових категорій, активізація громадянської позиції населення та налагодження плідної співпраці органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування з громадськістю у вирішенні місцевих проблем і забезпеченні належної якості життя мешканців району.

 

Текст інформаційного повідомлення розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації:  http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/  (розділ «Консультації з громадськістю»).

 

Строк подання пропозицій та зауважень: до 12 лютого 2020 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04862) 2-48-97.

Контактна особа: Казимиров Руслан Анатолійович, завідувач сектору комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: vvp@kotovsk.odessa.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 66300, Одеська область, м. Подільськ, пр. Шевченка, 2, Подільська районна державна адміністрація, сектор комунікацій з громадськістю.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:  13 лютого 2020 року на офіційному веб-сайті Подільської районної державної адміністрації:   http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/ (розділ «Консультації з громадськістю»).

 

 

Завідувач сектору комунікацій

з громадськістю Подільської РДА                                               Р.А.Казимиров