17.01.2020

Інф. повідомлення про ел. консультації з громадськістю по Плану Національної стратегії розвитку громадянського суспільства

Інформаційне повідомлення Подільської РДА про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження  «Про затвердження плану заходів щодо реалізації у 2020 році в Подільському районі Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки»

 

Зміст проекту винесеного на обговорення:  обговорення проекту плану заходів щодо реалізації у 2020 році в Подільському районі Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

 

Мета розроблення проекту: створення умов для розвитку в Подільському районі інфраструктури громадянського суспільства, активізація громадянської позиції населення та налагодження плідної співпраці органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування з громадськістю у вирішенні місцевих проблем і забезпеченні належної якості життя мешканців району.

 

Мета проведення електронної консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

 

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації:  http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/rozporyadzhennya/    (розділ «Проекти розпоряджень»).

 

Строк подання пропозицій та зауважень: до 29 січня 2020 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04862) 2-48-97.

Контактна особа: Казимиров Руслан Анатолійович, завідувач сектору комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: vvp@kotovsk.odessa.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 66300, м. Подільськ, пр. Шевченка, 2, Подільська районна державна адміністрація, сектор комунікацій з громадськістю.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:  30 січня 2020 року на офіційному веб-сайті Подільської районної державної адміністрації:   http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/podolsk-zvit/2020-rk/ (розділ «Консультації з громадськістю»), а також після видання розпорядження: http://podilsk-rda.odessa.gov.ua/rozporyadzhennya/    (розділ «Розпорядження 2020»).

 

 

Завідувач сектору комунікацій

з громадськістю Подільської РДА                                               Р.А.Казимиров