15.01.2021

Михайло Лазаренко зустрівся з кореспондентами газет «Вісті Кодимщини» та «Народна трибуна»

14 січня 2021 року голова Подільської районної державної адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч та надав розширене інтерв’ю кореспондентам газет «Вісті Кодимщини» (місто Кодима) та «Народна трибуна» (місто Балта).

В ході розмови з журналістами керівник райдержадміністрації розповів про події, що відбулися в районі з моменту його призначення на посаду, своє бачення шляхів розвитку вже об’єднаного Подільського району. Було обговорено досягнення за цей період, питання, які очільнику району вдалось зрушити з «мертвої точки», а також проблеми, що залишаються на даний час.

 Більш детально Михайло Дмитрович зупинився на взаємовідносинах з органами місцевого самоврядування, на розвитку закладів освіти, а також на проблемах функціонування медичних установ, зокрема, розгортання шпиталю для лікування хворих на COVID-19 на базі Подільської районної лікарні.

Також, очільник району висловив свою думку про відродження економіки та інфраструктури Півночі Одещини, про шляхи наповнення місцевих бюджетів громад (легалізація заробітних плат, сплата адекватного податку за оренду землі тощо).