24.02.2021

Голова Подільської РДА зустрівся з представником ГО «ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ПОДІЛЬЩИНИ»

24.02.2021 року голова Подільської РДА Михайло Лазаренко зустрівся з громадським активістом Анатолієм Тіорою, представником громадської організації «ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ПОДІЛЬЩИНИ».

Головною темою зустрічі було обговорення заходів щодо створення нової громадської ради при Подільській райдержадміністрації, куди мають можливість бути обраними представники громадських організацій всієї Півночі Одещини.

Михайло Лазаренко зазначив: «Громадськість Подільського району на сьогодні не має активної життєвої позиції щодо вирішення своїх же проблемних питань. Тому головне завдання громадської ради при Подільський РДА – надати допомогу у налагодженні комунікації  між органом влади та місцевими жителями».  

Очільник району також підкреслив, що з його боку – керівника органу державної влади – зроблене все можливе задля налагодження діалогу з суспільством. Зокрема, це:

 - відкритість у ЗМІ, повне висвітлення діяльності РДА на офіційному веб-сайті, у друкованих виданнях, в групі «Подільська райдержадміністрація» у Фейсбуці;

- проведення брифінгів, виїзних прийомів громадян особисто головою РДА в населених пунктах району;

- організована згідно вимог законодавства робота зі зверненнями громадян;

- відкрите та прозоре обрання складу громадської ради при Подільській РДА згідно вимог керівних документів.

В ході спілкування було досягнуто домовленостей стосовно подальшої співпраці та активної участі  ГО «ЦЕНТР ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ПОДІЛЬЩИНИ» у процесі формування та функціонування нової громадської ради.