12.11.2020

Голова Подільської РДА Михайло Лазаренко зустрівся з журналістами ТРК "ZarenTV"

Сьогодні до голови Подільської районної державної адміністрації Михайла Лазаренко завітали журналісти телерадіокомпанії «ZarenTV». Знаючи про повну відкритість керівника органу державної влади для засобів масової інформації та прозорість методів роботи Михайла Дмитровича, працівники ТРК задали йому безліч питань на самі різноманітні теми.

 Їх цікавила думка голови району про діяльність адміністрації, підсумки роботи за період, що минув з дня його призначення, що вдалось, а які справи ще в процесі реалізації. Журналісти ставили запитання про плани керівника великого об’єднаного Подільського району, перспективи розвитку регіону та покращення життя простих людей Півночі Одещини. Окремо було  обговорено функціонування медичних установ, зокрема, розгортання шпиталю для лікування хворих на COVID-19 на базі Подільської районної лікарні, яке відбулось за ініціативи та підтримки очільника району.

Крім того, журналісти мали змогу поспілкуватися з медичних питань і з головним лікарем Подільської міської лікарні Олександром Жуковським.      

Найближчим часом повну версію відеоінтерв’ю голови Подільської РДА Михайла Лазаренко можна буде переглянути  на ТРК " ZarenTV".    

Водночас, користуючись нагодою, Михайло Дмитрович безкоштовно передав головному лікарю міської лікарні та керівнику антиковідного шпиталю комплекти захисного одягу для медичних працівників закладів охорони здоров’я. Даний захисний одяг був пошитий зі спеціального «дихаючого» матеріалу за новітніми технологіями фахівцями Балтської швейної фабрики, які виконують аналогічні закази медиків з Європи, зокрема з Німеччини.