23.01.2020

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ !

Інформуємо, що Міністерство культури, молоді та спорту України (далі – МКМС) запрошує до обговорення проекту закону щодо забезпечення національної інформаційної безпеки та права на доступ до достовірної інформації.

МКМС надає порівняльну таблицю проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення національної інформаційної безпеки та права на доступ до достовірної інформації» та запрошує до участі в стратегічному діалозі, який відбудеться
28 січня 2020 році в м. Києві. Таблиця розміщено за посиланням: http://mkms.gov.ua/files/pdf/Disinformation_Draft_2020.pdf

Законопроект розроблено з метою забезпечити реалізацію права громадян на доступ до достовірної збалансованої інформації через запровадження механізмів боротьби з дезінформацією в інформаційному просторі України та підвищення рівня медіаграмотності населення в умовах гібридної агресії РФ.

Просимо розглянути можливість прийняти участь у заході.

Форма для реєстрації за посиланням:https://forms.gle/5K4jAWcyr6uFpus96

Початок заходу 28 січня 2020 року о 9:30. Місце проведення буде повідомлено додатково.

Формат стратегічної сесії передбачає тривалість 7-8 годин, обмежену кількість місць та необхідність активного залучення учасника впродовж усього часу. У зв'язку з цим просимо з розумінням поставитись до наступного обмеження – лише один представник від однієї організації без можливості заміни протягом дня.