22.09.2021

«Марафон ярмарок вакансій»

Сьогодні роботодавці Подільщини та шукачі роботи прийняли участь в ярмарку вакансій, який був організований фахівцями Подільського МРЦЗ. Захід відкрив директор Подільського МРЦЗ Олег Кунаренко.
В заході прийняли активну участь Подільська районна державна адміністрація, підприємства залізничного транспорту, комунальної сфери, представники військових частин, підприємства міста та районну.
Представники роботодавців презентували підприємства, ознайомили з наявними та перспективними вакансіями, специфікою діяльності, заробітною платою, умовами праці, соціальними гарантіями, що надаються працівникам.
Шукачам роботи було запропоновано понад 82 вакансії, більшість з них складає на залізничному транспорті : монтери колії, помічники машиністів, електромонтери контактної сеті, водії. Підприємства комунальної сфери запросили на роботу слюсарів АВР, електрогазозварників, підсобних робітників. Посади державних службовців різного напряму роботи запропонувала Подільська РДА.
Шукачі роботи, які були зацікавлені запропонованою роботою, були запрошені безпосередньо на підприємство для ознайомлення з робочими місцями.
Дякуємо всім учасникам заходу!
Бажаємо шукачам роботи вдалого працевлаштування!