25.11.2021

Короткотермінові курси цільового призначення за навчальними програмами

Короткотермінові курси цільового призначення за навчальними програмами
«Бухгалтерія ФОП»;
«РРО для ФОП (реєстратори розрахункових операцій для фізичних осіб підприємців»;
«Конструювання швейних виробів».
Державним навчальним закладом «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» (далі – Одеський ЦПТО ДСЗ) в рамках короткотермінових курсів цільового призначення розроблено навчальні програми за напрямками:
«Бухгалтерія ФОП»;
«РРО для ФОП (реєстратори розрахункових операцій для фізичних осіб підприємців»;
«Конструювання швейних виробів».
Курси «Бухгалтерія ФОП» та «РРО для ФОП» призначені для підвищення кваліфікації фахівців у галузі бухгалтерського обліку, для фізичних осіб підприємців, які ведуть облік самостійно та тих, що планують займатись підприємницькою діяльністю, зокрема що передбачає застосування реєстраторів розрахунковихоперацій.
Навчання на базі Одеського ЦПТО ДСЗ здійснюється за графіком, а також може бути організовано за потребою, в т.ч. дистанційно.
Програма курсу «Конструювання швейних виробів» - для підвищення кваліфікації фахівців у галузі легкої промисловості – передбачає навчання за очною формою.
Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, що бажають підвищити свою кваліфікацію, або яким необхідні знання та навички з бухобліку ФОП, застосування РРО та швейної справи, навчання за програмою курсів також можливе та здійснюється на контрактній основі (орієнтовна вартість навчання – від 0,8 до 1,5 тис.грн. на 1 особу, залежно від кількісного складу групи /7-20 осіб/).
Після завершення навчання слухачам, які опанували курс в повному обсязі видається посвідчення Одеського ЦПТО про проходження курсів цільового призначення за напрямком.
Зацікавила інформація?
За деталями звертайтеся до фахівців Подільського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 239,каб.№№2,4,5
тел. 2-30-26.