16.09.2021

У Кодимській філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: "Правове регулювання трудових відносин"

 

На днях у Кодимській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар не тему: "Правове регулювання трудових відносин", "Охорона праці на підприємстві: що потрібно знати?» за участю представників Головного управління Держпраці в Одеській області Людмили Добровольської та Сергія Клака.
Ольга Шпак директор філії проінформувала присутніх про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, важливість легалізації трудових відносин, про співпрацю з оперативного укомплектування вакансій та нових робочих місць, в першу чергу з числа зареєстрованих безробітних, про можливість фінансової підтримки роботодавців при прийомі на роботу безробітних з відшкодуванням протягом одного року ЄСВ.
Продовжила семінар Людмила Добровольська та розповіла про дотримання мінімальних гарантій та вимог трудового законодавства. Окремо було окреслено питання порядку оформлення трудових відносин і застосування штрафних санкцій при порушенні законодавства.
Сергій Клак надав роз’яснення, щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Наголосив на необхідності використання у роботі спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту.
Учасники семінару обговорили питання проведення виробничих навчань, інструктажів з охорони праці, електробезпеки, безпечного виконання вантажопідіймальних робіт, створення належних санітарно-гігієнічних робіт умов для працівників підприємств, правил безпечної експлуатації електроустановок підприємства.
На завершення заходу представники Держпраці зазначили, що офіційне укладання трудових відносин, виплата належної заробітної плати відповідно до чинного законодавства – це основа соціального захисту працівника, а для роботодавців це ще й відсутність штрафних санкцій.