20.07.2021

Співпраця служби зайнятості з роботодавцями Подільського району!

Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Головна мета служби зайнятості – щоб кожен шукач роботи мав гідну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

Директор Кодимської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Ольга Шпак 12 липня 2021 року   зустрілась з директором ринкоутворюючого підприємства  Кодимщини - ТОВ «Грабівський вапняк» Олександром  Вовком. Це – новостворене  розвиваюче підприємство, яке займається видобуванням вапняку. На  підприємстві  працює більше  30 робітників та планується  збільшити кількість  нових робочих місць до 100 одиниць.

В ході  зустрічі було презентовано роботу   підприємства,  робочі місця  професії з обслуговуючою технікою, надано можливість поспілкуватись з працівниками,обговорено низку питань відносно шляхів забезпечення професійними кадрами, змін у законодавстві про зайнятість, підвищення кваліфікації та стажування на робочому місці, організація робіт тимчасового характеру, надання інформаційно-консультаційних послуг,видача ваучера, компенсація єдиного внеску, нові підходи в роботі Державної служби зайнятості, зокрема підбір персоналу на засадах рекрутингу , електронні сервіси служби зайнятості, можливість отримання кредиту за програмою: «Доступні кредити 5-7-9%».

Наприкінці зустрічі було досягнуто домовленості про укладання угоди про співпрацю та подано звіт 3-ПН. Сподіваємось, що дані вакансії будуть укомплектовані найближчим часом.