27.08.2021

Служба зайнятості допомагає в організації підприємницької діяльності

Одним з яскравих прикладів успішної організації підприємницької діяльності за сприяння служби зайнятості є історія підприємця Інни Білоконь із міста Кодими.

    Інна звернулася до Кодимської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи. Послуга служби зайнятості, яка її зацікавила – це можливість отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. Маючи навики в роботі і бажання працювати, вирішила спробувати себе і стати підприємцем. Вона отримала необхідні консультації фахівців служби зайнятості, відвідала інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?», набула необхідних знань із ведення власної справи на курсах цільового призначення за напрямом «Основи малого підприємництва». І.Білоконь захистила бізнес-план у торгівельній сфері .

    Отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю, вона орендувала робоче місце приміщенні готелю і закупила необхідний інвентар. Сучасні сукні, великий вибір тканин, фурнітури – усе це приваблює відвідувачів.

Всім, хто розпочинає свою справу, Інна бажає бути цілеспрямованими, працювати над собою, наполегливо йти до своєї мети і успіх обов’язково прийде.