28.08.2014

«Назустріч людям»

Вже декілька місяців в м.Котовську працює Центр надання адміністративних послуг. Центр утворено на виконання Закону України „Про адміністративні послуги ” в частині створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг та в рамках впровадження програми Президента України В. Януковича «Україна для людей». Котовською районною державною адміністрацією в травні 2013 р. було прийняте розпорядження «Про надання адміністративних послуг мешканцям Котовського району через Центр надання адміністративних послуг Котовської міської ради”. Отже мешканці міста та району мають змогу отримати повний спектр послуг в одному приміщенні. 
Це, перш за все, державна реєстрація підприємницької діяльності, отримання різних дозвільних документів для ведення бізнесу та інше. 
Розглядаються питання отримання в Центрі послуг Державної міграційної служби України, здійснення первинної державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, отримання витягів із Державного земельного кадастру.
Відкриття Центру надання адміністративних послуг це вагомий внесок у реалізацію загальнодержавної політики у сфері розвитку бізнесу, дерегуляції адміністративних послуг та дозвільних процедур. Це вагомий крок щодо впровадження Програми економічних реформ та одне з ключових завдань 2013 року, визначених Президентом України Віктором Януковичем щодо створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг. 
З метою наближення адміністративних послуг до мешканців сіл району, між районною державною адміністрацією та Одеською дирекцією державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» підписано Регламент взаємодії щодо надання таких послуг через поштові відділення району.
Отримання адміністративних послуг за посередництвом поштового відділення пропонується громадянам як альтернатива існуючій системі надання адміністративних послуг державними органами та сприятиме економії часу та коштів населення. 
Центр надання адміністративних послуг розташований за адресою: м.Котовськ, проспект Котовського, 31. За додатковою інформацією можна звертатись до державних реєстраторів за тел. 4-02-22 (реєстрація підприємництва), до державних адміністраторів за телефоном 2-13-15 (отримання дозвільних документів).